در حال بارگذاری
لطفا منتظر بمانید
کــــــافه میــــوه
telegramInstagram icongplus

درباره کافه میوه

کافه میوه این افتخار را دارد تا با ارائه بهترین کیفیت به همراه مناسب ترین قیمت، با بهره گیری از فضای مجازی و محیط های رو به رشد اینترنت بتواند سهمی کوچک در تامین سلامت افراد جامعه و نشر فرهنگ مصرف میوه و سبزیجات در سبد غذایی خانواده دارا باشد.
زندگی در جامعه امروزی مملو از دغدغه های کاری و استرس های محیطی می باشد. در این میان مدیریت زمان خود به عنوان یک چالش اساسی در جامعه مدرن معرفی می شود.
تاثیر کم بود وقت در دنیای امروزی، در بسیاری از موارد روزانه زندگی نظیر: انجام کامل امورات کاری، رسیدگی به خانواده، معاشرت های اجتماعی و حتی تهیه اقلام مصرفی و غیر مصرفی خانواده نمایان است.
از آنجائیکه خرید میوه و سبزیجات با نیت حفظ کیفیت و تازگی یک روند روزانه و وقت گیر می باشد لذا اولین گزینه برای افرادی که مشغله کاری بالایی دارند و زمان کافی برای خرید های مداوم روزانه را ندارند، حذف سبد میوه و سبزیجات از برنامه خرید روزانه خانه است که این امر با توجه به ارزش غذایی این دسته از محصولات در تامین سلامت افراد جامعه، به نوبه خود می تواند در دراز مدت پیامد های ناگواری در پی داشته باشد.
از مزایای ثبت سفارش در کافه میوه می توان به موارد زیر اشاره نمود:
1 - صرفه جویی در زمان.
2 - کاهش تردد های غیر ضروری
3 - دسترسی به محصولات تازه و با کیفیت به مقدار مورد نیاز در هر روز.
4 - امکان خرید حتی در محیط های کاری.
5 - عدم دور ریز میوه و تره بار به دلیل کثرت خرید های یک هفته ای.
6 - رعایت اقتصاد خانواده.
addressتهران،  ، پ 
watch

ساعت ارسال سفارشات شنبه تا پنجشنبه از ساعت 9 صبح الی 6 عصر. سفارشات ثبت شده در خارج از ساعات کاری در روز آتی ارسال خواهد گردید.

جمع کل 0 تومان (0)
 x 

محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.

addtocart