در حال بارگذاری
لطفا منتظر بمانید
کــــــافه میــــوه
telegramInstagram icongplus

articles banner

موز گیاهی است بومی مناطق حاره ای جنوب شرقی آسیا که شامل شبه جزایر مالزی و هندوستان و همچنین استرالیا می باشد. این گیاه به دلیل آنکه دارای رشد نسبتا بلند و مستقیم می باشد اشتباها در گفتار روزانه به آن درخت نیز گفته می شود.
فواید موز شاخه های این گیاه می تواند تا به بلندی دو تا هشت نیز برسد. محل تشکیل شدن این میوه در انتهای ساقه گیاه می باشد.

لیمو شیرین یک میوه ای آبدار و از خانواده مرکبات است. سر منشا این میوه آسیای جنوب شرقی است. درختی است که اگر هرس نشود قابلیت رشد تا ارتفاع 60 متر را نیز دارد. این میوه مصرف زیادی در فصول سرد سال دارد
فواید لیمو شیرین به خاطر خاصیت سم زدایی لیمو شیرین، مصرف آن برای درمان سرماخوردگی، گلو درد و آنفولانزا بسیار مفید می باشد.

از نظر دسته بندی ظاهری، آلو انواع مختلفی می باشد. به عنوان مثال : آلوی سیاه، آلوی زرد، آلوی جنگلی و انواع دیگر از تمام این آلوها کم و یا بیش دارای خواص مشابهی هستند.

فواید آلولازم به ذکر است که بعضی از کارشناسان بر این باور هستند که خواص دارویی آلو زرد از سایر دیگرآلوها بیشتر می باشد.

گل کلم گیاه بومی ایران نیست و خواستگاه آن به مناطق شمال شرق مدیترانه برمی گردد. گل کلم منبع غنی از فیبر و ویتامین A ، B ، B9 و ویتامین C است

فواید گل کلمگل کلم چربی و کربوهیدرات کمی دارد لذا برای بیماران دیابتی یک منبع تغذیه مناسب است. 

سیب درختی است با برگ های ریز که منشأ این درخت نواحی آسیای مرکزی می باشد. این درخت به صورت سیب وحشی همچنان در مالوس سیورسی در نواحی آسیای مرکزی یافت می شود.

فواید سیباز نظر ترکیبات شیمیایی، سیب یک میوه با منشائ قلیایی می باشد. این میوه یک تمیز کننده طبیعی برای بدن است. 

ممکن است به علل مختلف از منزل و محل کار خارج شده و در سطح شهر رفت و آمدی داشته باشیم، از سوی دیگر در فصول سرد، با بالا رفتن سطح آلاینده ها و عدم بارش و وزش باد، پدیده آلودگی هوا رخ می دهد.
مصرف میوه در آلودگی هوای تهرانگاهی اوقات رفت و آمد در روزهای آلوده اجتناب ناپذیر است، می بایست سطح ایمنی بدن را بالا برد و آلودگی را از بدن خارج نمود

گریپ فروت میوه ای است با قدمت بسیار زیاد. عمر این میوه به بیش از 4000 سال می رسد و بر اثر شواهدات تاریخی خواستگاه آن به هند و مالزی می رسد.

فواید گریپ فروتدلیل نامگذاری این میوه به سبب رشد انگور شکل آن بر سر شاخه درخت می باشد. 

با توجه به محبوب شدن نام ارگانیک در بین مردم و توجه های اخیر مردم به مسئله ارگانیک بودن محصولات کشاورزی و دامی، اقبال مردم به استفاده از این محصولات روز به روز افزایش یافته است.

میوه های ارگانیک

علت تمایل مردم به مصرف میوه های ارگانیک، سبزیجات ارگانیک و یا دام و طیور ارگانیک چیست و چه خواصی در این محصولات نهفته است.

آووکادو میوه ای است سبز رنگ با هسته ای درشت در مر کز آن. این گیاه از گونه گیاهان گل دار است و بومی آمریکای مرکزی و مکزیک است. رشد آووکادو سریع و بلندی این گیاه بعضا تا 20 متر می رسد. 

Avocado.2تاکنون در حدود 400 نوع آووکادو شناسایی شده است که از لحاظ ظاهری متفاوت می باشند. 

صفحه1 از2
addressتهران،  ، پ 
watch

ساعت ارسال سفارشات شنبه تا پنجشنبه از ساعت 9 صبح الی 6 عصر. سفارشات ثبت شده در خارج از ساعات کاری در روز آتی ارسال خواهد گردید.

جمع کل 0 تومان (0)
 x 

محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.

addtocart